headerimg

Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2021

1. Bóg zapłać za ofiary składane na daninę diecezjalną oraz na potrzeby parafii, dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto naszej parafii. Dzisiaj na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, przed kościołem zbiórka na rzecz Caritas Archidiecezji. Bóg zapłać za okazany gest dobroci wobec najbardziej potrzebujących.

2. Dzisiaj rozpoczyna się XIII Tydzień Biblijny. Będziemy go przeżywać pod hasłem: "Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął,  a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie". Dzisiejsza Niedziela jest jednocześnie narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego. Ze względu na istniejącą sytuację wszystkie celebracje biblijne, będziemy mogli przeżywać we własnych rodzinach jako "domowych kościołach" za pośrednictwem środków masowego przekazu i internetu. Nasza Parafialna Grupa Biblijna przygotowała w kościele krótką instalację biblijną. Bardzo dziękujemy.

3. W przyszłą niedzielę 25 kwietnia przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Przed kościołem jak co roku będzie można złożyć ofiarę na pomoc dla Arcybiskupiego Seminarium Duchownego.

4. We wtorek 23 kwietnia przypada 19 rocznica ingresu Księdza Arcybiskupa do katedry Poznańskiej. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwach w intencji naszego Pasterza.

5. W piątek 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha - Patrona Polski. Z racji uroczystości nie ma postu.

6. Polecamy Przewodnik Katolicki i List Do parafian.

Numer konta parafialnego: 52906810130427564640127002.