Ogłoszenia duszpasterskie 13.12.2020

1. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii, również te które wpływają na nasze konto parafialne, są one przeznaczone na zapłatę za renowację rozety.

Pobłogosławione opłatki wigilijne można nabywać po Mszach św.

2. Najpiękniejszym wzorem adwentowego oczekiwania jest Matka Najświętsza. Uczestnictwo we Mszy św. roratniej pomoże nam w sensownym i owocnym przeżywaniu tego świętego czasu. Roraty codziennie o godz. 6.45. Pamiętajmy, że przeżywany przez nas Adwent ma być czasem naszej wewnętrznej, duchowej mobilizacji. Okazja do spowiedzi św. każdego dnia rano podczas rorat i wieczorem od godz. 18.00.

3. Liturgia Trzeciej niedzieli Adwentu - "Gaudete" - Radujcie się, uwzględnia przygotowanie chrześcijańskie na ostateczne przyjście Chrystusa. Życie chrześcijanina ma być przepełnione nadzieją i prowadzić do nawrócenia ku Bogu. czas oczekiwania należy wypełnić czuwaniem i modlitwą. Z nadziei bowiem wypływa chrześcijańska radość.

4. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i List do parafian, kieszonkowy kalendarzyk Św. Wojciecha, książeczkę 5 minut z Bogiem oraz kalendarz ścienny.

Konto parafii - 52906810130427564640127002.


Drukuj   E-mail