Ogłoszenia duszpasterskie 22.11.2020

1. Modlimy się za tych, którzy potrzebują jeszcze oczyszczenia, podczas wymienianek połączonych z modlitwą różańcową we wtorki, czwartki, piątki i soboty o godz. 18.00.

2. Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, to ostatni mocny akord roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem. W dzisiejszą niedzielę warto zapytać siebie: na ile świadomie przeżywam rok liturgiczny i czynnie włączam się w jego celebrację.

3. W I niedzielę Adwentu pobłogosławimy opłatki wigilijne, które będą do nabycia po Mszach św. , także w biurze parafialnym w ciągu tygodnia i po każdej Mszy św. w tygodniu, również będą do nabycia świece Caritas "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom". Jednocześnie informujemy, że nikt z naszej parafii nie roznosi opłatków po domach.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na pomoc potrzebującym. Zebraliśmy 1328 zł. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii, zwłaszcza za wpłaty dokonane na konto na renowacje rozety.

5. W trudnej sytuacji finansowej jest nasze Seminarium Duchowne. Ze względu na pandemię nie mogą przyjechać jak co roku klerycy, dlatego w przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na Seminarium Duchowne.

6. Polecamy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik, Gość Niedzielny i List do parafian.

Konto parafii - 52906810130427564640127002.


Drukuj   E-mail