headerimg

Ogłoszenia duszpasterskie 15.11.2020

1. Modlimy się za tych, którzy potrzebują jeszcze oczyszczenia, podczas wymienianek połączonych z modlitwą różańcową we wtorki, czwartki, piątki i soboty o godz. 18.00

2. "Wyciągnij rękę w stronę ubogiego" - te słowa wybrał papież Franciszek jako myśl przewodnią Światowego Dnia Ubogich, który przeżywamy w całym Kościele dzisiejszej niedzieli. Chcemy usłyszeć głos samego Jezusa, który mówi do nas: "Wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili". Przed kościołem panie z naszego Parafialnego Caritas zbierają przed kościołem ofiary dla najbardziej potrzebujących w naszej parafii.

3. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii, zwłaszcza za wpłaty dokonane na konto na renowacje rozety.

4. Polecamy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik, Gość Niedzielny i List do parafian.

5. Rezerwujemy Msze św. na nowy rok.