headerimg

Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2020

1. Bóg za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele misyjne, zebraliśmy 1875 zł. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii, zwłaszcza na renowację rozety. Można na ten cel dokonać wpłaty na nasze konto parafialne.

2. W przyszłą niedzielę, 1 listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Kościół w tej uroczystości wychwala Boga za dar świętości najwspanialszych swoich córek i synów. To Ci, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i przykazaniom. Dla nas są oni czytelnymi drogowskazami na drodze do wieczności, do domu Ojca.

3. Nie nabożeństw żałobnych 1 listopada na cmentarzach poznańskich. Rozłóżmy odwiedziny grobów swoich bliskich na całą "oktawę" Uroczystości.

4. W poniedziałek, 2 listopada Dzień Zaduszny, dodatkowa Msza św. o godz. 10.00. Podczas Mszy św. o godz. 18.30 modlić się będziemy w sposób szczególny za zmarłych w ostatnim roku naszych Parafian. Serdecznie zapraszamy najbliższe rodziny zmarłych. Wypisane wymienianki wrzucamy do skrzynki w kościele. Za zmarłych polecanych w wymieniankach będziemy modlić się we wtorki, czwartki, piątki i soboty podczas różańca o godz. 18.00.

5. Nabożeństwo różańcowe tylko o godz. 18.00. Nie będzie różańca dla dzieci i młodzieży.

6. W imię naszej miłości i wzajemnej odpowiedzialności uczestnicząc w nabożeństwach w kościele prosimy o przestrzeganie zaleceń sanitarnych.

7. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, List do parafian z komentarzami do niedzielnych czytań.