Ogłoszenia duszpasterskie 06.09.2020

1. W sobotę 12 września Uroczystość Matki Bożej Zwycięskiej - Patronki naszej parafii. O godz. 10.00 Msza św. na którą zapraszamy mamy z małymi dziećmi, którym jak co roku udzielimy specjalnego odpustowego błogosławieństwa. Uroczysta suma odpustowa o godz. 18.30. Niech ten dzień zgromadzi nas wokół Pani Zwycięskiej, niech będzie naprawdę świętem naszej wspólnoty parafialnej. Postarajmy się abyśmy jak najliczniej przystąpili do komunii świętej i przeżyli ten dzień w duchu wdzięczności za obecność Maryi w naszym życiu osobistym, rodzinnym całej wspólnoty parafialnej. Osoby należące do Nieustającego Różańca w dniu tym odmawiają różaniec w wybranej przez siebie godzinie. O godz. 17.45 modlitwa różańcowa.

2. W piątek w przeddzień odpustu przypada w naszej parafii dzień Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Jest to również wspaniała okazja do przygotowania duchowego na dzień odpustu.

Adoracja rozpocznie się o godz. 7.30 - zakończy uroczystymi Nieszporami o godz. 18.00 i Mszą św. wieczorną.

Postarajmy się w ciągu dnia znaleźć chwilę na osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy w tym dniu:

- o godz. 11.00 wspólna modlitwa różańcowa - modlitwa za zmarłych

- o godz. 15.00 Koronka i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

- o godz. 16.15 Adoracja dla dzieci

- o godz. 17.00 różaniec w intencji Ojczyzny

- o godz. 18.00 Uroczyste Nieszpory - Msza św.

Okazja do spowiedzi św. w piątek o godz. 17.00

3. W niedzielę 13 dzień miesiąca. Po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie przy kapliczce.

4. W przyszłą niedzielę dzieci z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Ze względów bezpieczeństwa dzieci przystąpią do komunii w dwóch grupach. Pierwsza grupa na Mszy św. o godz. 10.30, druga grupa na Mszy św. o godz. 12.15. Bardzo prosimy Drogich parafian, aby uczestniczyli w przyszłą niedzielę we Mszach św. o godz. 8.00, 9.30 lub 18.00.

5. Dzieci uczestniczą w próbach i w spowiedzi św. według programu podanego przez panią katechetkę.

6. Polecamy Przewodnik katolicki, Mały Przewodnik, Gość Niedzielny i List do Parafian.

7. Archidiecezjalna Pielgrzymka Chorych na św. Górę w Gostyniu odbędzie się we wtorek 15 września, osoby które chcą pojechać - informacje i zgłoszenia u ks. Proboszcza do środy.

 

 


Drukuj   E-mail