headerimg

Ogłoszenia duszpasterskie 09.02.2020

1. We wtorek 11 lutego przypada święto Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Dzień ten łączymy z obchodami Światowego Dnia Chorych. Mamy więc szczególną okazję do pogłębienia wrażliwości, refleksji i aktywności wobec cierpiących i chorych, tych, których mamy blisko siebie i tych, których nie znamy.

W naszym kościele o godz. 10.00 będzie odprawiana Msza Św. w intencji chorych, podczas której będzie udzielony Sakrament Chorych. Po Mszy Św. wszystkich seniorów zapraszamy na braterskie spotkanie w świetlicy.

2. W piątek 14 lutego wspomnienie liturgiczne św. Cyryla i Metodego - patronów Europy.

3. W tym orku wyjazd do Sarbinowa odbędzie się od 2 czerwca. Zamierzamy też od dnia 22 do 26 czerwca zorganizować pielgrzymkę na Warmię. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze parafialnym.

4. Osobom należącym do Nieustającego Różańca przypominamy, że w środę 12 lutego odmawiają różaniec w wybranej przez siebie godzinie. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

5. Dzielmy się naszymi dobrami z tymi, którym ich brakuje. Caritas Parafialna w przyszłą niedzielę będzie zbierała ofiary do puszek dla najbardziej potrzebujących w naszej parafii.

6. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, List do Parafian oraz Przewodnik modlitewny na Wielki Post - 40 dni z Bogiem.

7. Spotkanie z Biblią w poniedziałek po Mszy Św.