Ogłoszenia duszpasterskie 15.12.2019

Odsłony: 752

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele inwestycyjne, zebraliśmy 4150 zł. Zapłaciliśmy kolejną ratę za nowe szyby. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

Pobłogosławione opłatki wigilijne można nabywać po Mszach Św.. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom - świece Caritas do nabycia na zapleczu kościoła. Niech zapalona świeca na stole wigilijnym będzie znakiem naszej miłości wobec każdego dziecka.

2. Najpiękniejszym wzorem adwentowego oczekiwania jest Matka Najświętsza. Uczestnictwo we Mszy św. roratniej pomoże nam w sensownym i owocnym przeżywaniu tego świętego czasu. Roraty codziennie o godz. 6.45. Pamiętajmy, że przeżywany przez nas Adwent ma być czasem naszej wewnętrznej, duchowej mobilizacji.

3. Spowiedź św. z udziałem kapłanów sąsiadów w naszej parafii będzie w czwartek 19 grudnia: do południa od godz. 9.00 do 11.00, po południu od godz. 15 do 19.00 (przerwa od godz. 16.30 do 17.00) Bardzo prosimy o skorzystanie z tej okazji, ponieważ w inne dni tygodnia spowiadamy w sąsiednich parafiach.

4. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas VII i VIII we wtorek o godz. 19.00.

5. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i List do Parafian.

Drukuj