Ogłoszenia duszpasterskie 08.12.2019

1. Najpiękniejszym wzorem adwentowego oczekiwania jest Matka Najświętsza. Uczestnictwo we Mszy św. roratniej pomoże nam w sensownym i owocnym przeżywaniu tego świętego czasu. Roraty codziennie o godz. 6.45. Pobłogosławione opłatki wigilijne można nabywać po Mszach św. Można już nabyć świecę Caritas - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

2. W tym tygodniu spotkania w ramach przygotowania do bierzmowania:

- w piątek dla klasy VII i VIII o godz. 19.00.

3. Caritas dziękuje za ofiary złożone na pomoc świąteczną dla najbardziej potrzebujących. Zebraliśmy 2321 zł. W przyszłą niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.

4. Osobom należącym do Nieustającego Różańca przypominamy, że 12 dnia miesiąca w czwartek odmawiają różaniec w wybranej przez siebie godzinie. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

5. W najbliższą środę o godz. 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej.

6. Informujemy Drogich Parafian, że spowiedź świąteczna w naszej parafii z udziałem kapłanów sąsiadów będzie w czwartek 19 grudnia.

7. Polecamy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i List do parafian z komentarzami do dzisiejszych czytań.

8. Spotkanie z Biblią w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

 


Drukuj   E-mail