Ogłoszenia duszpasterskie 24.11.2019

1. W intencji zmarłych w tym tygodniu modlimy się podczas wymienianek połączonych z modlitwą różańcową we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.00.

2. Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, to ostatni mocny akord roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem. W dzisiejszą niedzielę warto zapytać siebie: na ile świadomie przeżywam rok liturgiczny i czynnie włączam się w jego celebrację.

3. W I niedzielę Adwentu pobłogosławimy opłatki wigilijne, które będą do nabycia po Mszach św., również będą do nabycia świece Caritas "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom". Jednocześnie informujemy, że nikt z naszej parafii nie roznosi opłatków po domach.

4. W piątek o godz. 17.00 spotkanie zelatorów i zastępców Żywego Różańca.

5. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na pomoc dla naszego Seminarium Duchownego, w imieniu przełożonych i kleryków dziękujemy za dotychczasowe wsparcie modlitewne i materialne.

6. W środę 11 grudnia odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej. Prosimy bardzo członków Rad o zaplanowanie uczestnictwa w tym spotkaniu.

7. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i List do Parafian


Drukuj   E-mail