Ogłoszenia duszpasterskie 27.10.2019

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę. Zebraliśmy 3624 zł, zostały przeznaczone na zapłatę raty za szyby. Dzisiaj przed kościołem na zakończenie Tygodnia Misyjnego zbierane są ofiary na pomoc polskim misjonarzom i Papieskie Dzieło Misyjne.

2. W piątek, 1 listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Kościół w tej uroczystości wychwala Boga za dar świętości najwspanialszych swoich córek i synów. To ci, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i przykazaniom. Dla nas są oni czytelnymi drogowskazami na drodze do wieczności, do domu Ojca. Pamiętajmy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę, o godz. 17.30 różaniec za zmarłych. Nabożeństwa żałobne na cmentarzach poznańskich rozpoczynają się o godz. 15.00.

3. W sobotę Dzień zaduszny, dodatkowa Msza św. o godz. 10.00. Podczas Mszy Św. o godz. 18.30 modlić się będziemy w sposób szczególny za zmarłych w ostatnim roku naszych parafian. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. najbliższe rodziny zmarłych. Wypisane wymienianki wrzucamy do skrzyni w kościele. Za zmarłych polecanych w wymieniankach będziemy się modlić we wtorki, czwartki, piątki i soboty podczas różańca o godz. 18.30

4. W uroczystość Wszystkich Świętych przypada I piątek miesiąca. Spowiedź święta dla dzieci, młodzieży i dorosłych będzie w czwartek od odz. 16.00. Chorych odwiedzimy z komunią świętą w przyszłym tygodniu.

5. W czwartek 31 października zapraszamy dzieci przebrane za świętych na Korowód ze Świętymi. Rozpocznie się on w kościele o godz. 17.00 różańcem, przejdziemy w korowodzie wokół kościoła, następnie w świetlicy będą konkursy, zabawy i słodki poczęstunek. Przewidziane nagrody za najciekawsze przebranie. Serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków.

6. We wtorek o godz. 17.00 w czasie nabożeństwa różańcowego. zostaną poświęcone różańce dla dzieci pierwszokomunijnych.

7. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik katolicki, Gości Niedzielny i List do Parafian z komentarzami do niedzielnych czytań.


Drukuj   E-mail