Ogłoszenia duszpasterskie 06.10.2019

1. Przeżywamy miesiąc różańcowy. Różaniec towarzyszy nam w chwilach radości i doświadczeń. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele będą odprawiane:

- dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.00

- dla dorosłych w dni powszednie o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 17.30

- dla młodzieży w piątek o godz. 19.15 - obowiązkowo w Różańcu uczestniczą kandydaci do bierzmowania z klas VII i VIII. Po Różańcu spotkanie dla klas VII

- Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w październiku w poniedziałki o godz. 17.30

- W poniedziałek 7 października wspomnienie NMP Różańcowej. O godz. 18.30 Msza św. w intencji członków Żywego Różańca.

2. W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca - Dzień Fatimski. Nabożeństwo Fatimskie rozpocznie się przy kapliczce o godz. 17.15

3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski. W dniu tym będziemy gościli stypendystów Fundacji Nowe Tysiąclecie. Młodzież podzieli się swoim świadectwem, a od godziny 13.00 młodzież zaprasza na spotkanie rodziny wraz z dziećmi, będzie wiele atrakcji - konkursy i zabawy. Tradycyjnie przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Składka inwestycyjna będzie za dwa tygodnie tj. 20 października. W dniu tym będzie odczytywane stosowne słowo Biskupów.

4. Spotkanie w ramach przygotowania do Bierzmowania:

- w poniedziałek o godz. 18.00 dla klasy VIII

- w piątek po Różańcu dla klasy VII

5. W sobotę 12 dzień miesiąca, osoby należące do Nieustającego Różańca odmawiają Różaniec w wybranej przez siebie godzinie. W przyszłą niedzielę spotkanie wspólnoty Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 8.00.

6. Katecheza chrzcielna w poniedziałek o godz. 19.30. zapraszamy rodziców i chrzestnych.

7.Polecamy Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i List do Parafian.


Drukuj   E-mail