Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2019

Odsłony: 483

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dzisiaj przed kościołem jesienna zbiórka do puszek na KUL i Poznański Wydział Teologiczny oraz szkoły katolickie.

2. W sobotę 28 września po raz jedenasty na ulicach miast świata ludzie gromadzą się, by modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia. W naszej parafii będziemy się modlić w tym tygodniu o godz. 15.00 przy krzyżu przed kościołem.

3. Zapraszamy chłopców do służby ministranckiej przy ołtarzu. Spotkanie ministrantów i kandydatów z księdzem Piotrem w sobotę o godz. 10.00. Kandydaci mogą też zgłaszać się w zakrystii po Mszach Świętych.

4. Przy naszym Wydziale Teologicznym istnieje Szkoła Katechistów. Celem Szkoły jest przygotowanie osób świeckich do pomocy w prowadzeniu katechezy młodzieży i dorosłych w parafii. Szczegółowe informacje u księdza proboszcza.

5. Spotkanie dla rodziców kandydatów z klas VII i VIII przygotowujących się do bierzmowania w środę o godz. 19.00.

6. W każdy poniedziałek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, we wtorek o godz. 18.00 odmawiamy różaniec w intencji Ojczyzny, a w piątek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

7. Spotkanie z Biblią w poniedziałek o godz. 19.00.

8. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny a także List do Parafian.

Drukuj