headerimg

Ogłoszenia duszpasterskie 03.06.2018

1. W czerwcu z codzienną Eucharystią łączymy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
W oktawie Bożego Ciała z codzienną Eucharystią wieczorną łączymy procesję. Przypatrzmy się czy nasze serca nie są zbyt oziębłe, obojętne, nieczułe, gdyż zbyt mało wpatrujemy się w otwarte Serce Zbawiciela.
2. W piątek 8 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Centralne uroczystości miasta Poznania rozpoczną się o godz. 18.00 Mszą św. w kościele na Jeżycach, po Mszy św. procesja ulicami pod Poznańskie Krzyże.
Bardzo prosimy drogich Parafian, by jak najliczniej uczestniczyli w tym jakże ważnym spotkaniu modlitewnym mieszkańców Poznania.
W naszym kościele nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. wieczornej.
3. Wyjazd do Sarbinowa w piątek o godz. 9.30.
4. W ramach przygotowania do Bierzmowania w poniedziałek o godz. 17.30 spotkanie dla 1 i 2 grupy klas drugich Gimnazjum.
5. Archidiecezjalny Marsz dla życia pod hasłem "Masz mnie"
przejdzie ulicami Poznania w niedzielę 10 czerwca. Spotkanie rozpocznie się godz. 15.15 na placu Adama Mickiewicza, skąd wyruszy w kierunku Katedry. Msza św. w Katedrze o godz. 17.00.
6. W ramach poznania różnych wspólnot działających w Poznaniu, w przyszłą niedzielę będziemy gościli przedstawicieli Wspólnoty L'Arche, która prowadzi w Poznaniu domy typu rodzinnego dla osób niepełnosprawnością intelektualną. Fundację będzie można wesprzeć materialnie.
7. W poniedziałek o godz. 19.30 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
8. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na Świątynię Opatrzności Bożej.
9. Zapraszamy mężczyzn do wzięcia udziału w II Parafialnym Turnieju Piłki Nożne. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
10. Polecamy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik, Gość Niedzielny, List do Parafian.