Ogłoszenia duszpasterskie 05.05.2019

1. Bóg zapłać za ofiary składane na daninę diecezjalną oraz na potrzeby parafii. Caritas dziękuje za ofiary złożone na rzecz Caritas Archidiecezji. Zebraliśmy 1305 zł. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona na cele inwestycyjne.

2. Cały miesiąc maj w sposób szczególny poświęcamy Matce Najświętszej. Postarajmy się uczestniczyć jak najliczniej w pięknych i głęboko zakorzenionych w polskiej tradycji nabożeństwach majowych. Nabożeństwa są odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 17.30. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w poniedziałek o godz. 17.30.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00. Spowiedź dzieci w sobotę o godz. 10.00. Spowiedź dla rodziny i gości od godz. 17.30.

4. Dzisiaj rozpoczyna się XI Tydzień Biblijny. W naszej parafii główną myślą tego tygodnia są słowa: "Podobnie jak Matka JEzusa, ufaj Bogu objawiającemu się w SŁOWIE, a będziesz błogosławiony". Spotkania z Biblią w naszej parafii maja już swoją sześcioletnią praktykę i swoich stałych uczestników. Tych, którzy chcieliby rozpocząć regularne wspólne czytanie i rozważanie Pisma Świętego zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższy poniedziałek o godz. 18.00 w salce parafialnej.

5. Kandydaci do Bierzmowania mają próbę w poniedziałek o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.

6. W środę 8 maja przypada uroczystrość św. Stanisława, głownego patrona Polski i Archidiecezji.

7. W poniedziałek o godz. 19.30 katecheza chrzecielna.

8. Osoby, które zapisały się na wyjazd do Sarbinowa, prosimy o wpłatę w tym tygodniu 570 zł.

9. Informacje i zapisy na pielgrzymkę Żywego Różańca 1 czerwca do Częstochowy w biuirze parafialnym.

10. Spotkanie Czcicieli NSPJ i NSM w piątek o godz. 17.30.

11. Przed kościołem można złożyć ofiary na pomoc dla Seminarium.

Polecamy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik, Gość Niedzielny i List do Parafian.


Drukuj   E-mail