Ogłoszenia duszpasterskie 07.04.2019

1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych.

W piątek Droga Krzyżowa:

- dla dzieci - godz. 17.00

- dla dorosłych  - godz. 18.00

Gorzkie Żale - niedziela Wielkiego Postu - godz. 17.00

2. Bóg zapłać za ofiary składane na daninę diecezjalną. Dzisiaj przed kościołem Panie z parafialnego Caritas zbierają ofiary na pomoc świąteczną dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

3. Rozpoczynamy nasze Parafialne Rekolekcje wielkopostne. Niech będą one dla nas ludzi wierzących czasem łaski i czasem świętym. Naszym modlitwom polecajmy naszego rekolekcjonistę księdza Krystiana Sammlera. Ksiądz rekolekcjonista we wtorek o godz. 19.30 pragnie spotkać się z młodzieżą. Zapraszamy szczególnie kandydatów do Bierzmowania z III klasy Gimnazjum, oraz z klasy VIII i VII. Owocem rekolekcji niech będzie dobra, wielkopostna spowiedź św. Spowiedź z udziałem kapłanów sąsiadów będzie w czwartek 11 kwietnia:

- od godz. 9.00 do 11.00

- od godz. 15.00 do 19.00 (przerwa od 16.30 do 17.00 )

- bardzo prosimy o skorzystanie z tej okazji ponieważ w następne dni spowiadamy w sąsiednich parafiach

4. W Niedzielę Palmową jak co roku o godz. 19.00 rozpocznie się Droga Krzyżowa, którą odprawiamy na ulicach naszego osiedla. Serdecznie zapraszamy wszystkich drogich parafian do wspólnej modlitwy.

5. W piątek 12-tego dnia miesiąca osoby należące do Nieustającego Różańca zobowiązane są do odmówienia Różańca w wybranej przez siebie godzinie. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00 spotkanie Wspołnoty Żywego Różańca.

6. W dalszym ciągu oczekujemy na chętnych do udzielania korepetycji w parafii.

7. Tegoroczny wyjazd seniorów do Sarbinowa odbędzie się w dniach od 8 do 15 czerwca. Zapisy w biurze parafialnym. Wpłata przy zapisie 200 zł.

8. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, List do Parafian.

9. Spotkanie z Biblią będzie w poniedziałek 15 kwietnia.

 


Drukuj   E-mail