Ogłoszenia duszpasterskie 09.12.2018

1. Najpiękniejszym wzorem adwentowego oczekiwania jest Matka Najświętsza. Uczestnictwo we Mszy św. roratniej pomoże nam w sensownym i owocnym przeżywaniu tego świętego czasu. Roraty codziennie o godz. 6.45. Pobłogosławione opłatki wigilijne można nabywać po Mszach św. Można już nabyć świecę Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
2. W tym tygodniu spotkania w ramach przygotowania do Bierzmowania:
- w środę klasy VII o godz. 16.00
3. Dzisiaj przed kościołami w całej Polsce zbierane są ofiary na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Bóg zapłać za ofiary składane na ten cel. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
3. Przypominamy osobom należącym do Nieustającego Różańca i odmawiające każdego 12-go dnia miesiąca jedną część różańca, że tym dniem w miesiącu grudniu jest najbliższa środa. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie wspólnoty Żywago Różańca.
4. Informujemy Drogich Parafian, że spowiedź świąteczna w naszej parafii z udziałem kapłanów sąsiadów będzie czwartek 20 grudnia.
5. Polecamy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik, Gość Niedzielny i List do Parafian z komentarzem do dzisiejszych czytań.
6. Spotkanie z Biblia w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.


Drukuj   E-mail