Ogłoszenia duszpasterskie 11.11.2018

1. Listopadowe dni sprzyjają zadumie nad przemijaniem. Uświadamiamy sobie że jesteśmy w drodze, jesteśmy tylko przechodniami. Jako Kościół pielgrzymujący, wyrażamy naszą wdzięczność modlitwom tym, którzy przeszli już swój ziemski szlak i są u Pana. Modlimy się za tych, którzy potrzebują jeszcze oczyszczenia, podczas Wymienianek połączonych z modlitwą różańcową we: wtorki, czwartki, piątki i soboty o godz: 18.00.

2. Dziękujemy Panu Bogu za Polskę - Ojczyznę naszą. Dziękujemy za jej niepodległość odzyskaną 100 lat temu. Dziękujemy za tych, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości i za tych, którzy dzisiaj tej niepodległości bronią. Prośmy o opiekę Bożą, by nasza Ojczyzna mogła rozwijać się w pokoju i by wszyscy ludzie wzajemnie się szanowali.

3. W ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w środę o godz. 17.00 spotkanie dla klas VII (w kościele).

4. Wyjazd pielgrzymki jutro o godz. 13.00. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy 24 listopada.

5. Gościmy dzisiaj kleryka naszego Seminarium Duchownego. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na pomoc dla seminarium, za które skłądamy serdeczne Bog zapłać.

6. Można rezerwować Msze Święte na nowy rok.

7. Spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 8.00. osobom należącym do Nieustającego Różańca przypominamy, że w poniedziałek 12 dnia miesiąca odmawiają różaniec w wybranej godzinie.

8. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i List do Parafian.


Drukuj   E-mail