headerimg

Ogłoszenia duszpasterskie 10.06.2018

1. W czerwcu z codzienną Eucharystią łączymy Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Przypatrzmy się czy nasze serca nie są zbyt oziębłe, obojętne, nieczułe, gdyż zbyt mało wpatrujemy się w otwarte Serce Zbawiciela.

2. Archidiecezjalna pielgrzymka mężczyzn do Sanktuarium Maryjnego w Tulcach odbędzie się w niedzielę 17 czerwca. Rozpocznie się Mszą Św. pod przewodnictwem ks. Arcybiskuba Metropolity Stanisława Gądeckiego o godz. 12.00. Zachęcamy mężczyzn z naszej parafii, by jak najliczniej uczestniczyli w tym pięknym spotkaniu modlitewnym. Szczegółowy program spotkania w gablotce.

3. W poniedziałek o godz. 19.15 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII.

4. W środę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z Nowenną, rozpoczęcie o godz. 19.45 przy kapliczce.

5. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary złożone na Świątynię Opatrzności Bożej. Zebraliśmy 1020 zł. Za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00. osoby należące do Nieustającego Różańca informujemy, że we wtorek 12 czerwca przypada dzień modlitwy w wybranej przez siebie godzinie.

7. Zapraszamy mężczyzn i młodzieńców do wzięcia udziału w Parafialnym Turnieju piłki nożnej. Turniej rozpocznie się w sobotę 16 czerwca o godz. 16.00 na boisku przy szkole. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

8. Zachęcamy już dzisiaj do uczestnictwa w Uroczystościach Roku Jubileuszowego, które rozpoczną się w piątek 22 czerwca. Program wywieszony jest w gablotce. W zakrystii można otrzymać kartę wstępu na koncert zespołu Il Divo.

9. Młodzież serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Gostyński Paradiso, w dniach od 26 do 30 czerwca. Szczegółowe informacje u ks. Adama.

10. Rozpoczęły się zapisy na Pieszą Poznańską Pielgrzymkę do Częstochowy. Szczegółowe informacje w gablotce.

11. Chłopców, którzy chcą zostać ministrantami prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

12. Spotkanie z Biblią w poniedziałek o godz. 19.00.

13. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i List do Parafian.