Witamy na stronie parafii Matki Bożej Zwycięskiej w Poznaniu.

Bardzo nam zależy, abyśmy wszyscy czuli się odpowiedzialni za jakość, wizerunek i treść tej strony. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i zachęcamy do jej współtworzenia. Można przesyłać nam zdjęcia lub interesujące artykuły. Zachęcamy do współpracy wszystkich Parafian. Pragniemy, aby to małe dzieło i źródło informacji mogło przemieniać serca i prowadzić wszystkich do głębszej wiary.

Jednocześnie, chcemy istnieć w tej przestrzeni, aby każdy, kto ma dostęp do internetu był bliżej tego wszystkiego, co dzieje się na naszym "parafialnym podwórku" i mógł się lepiej rozeznać w życiu Kościoła Lokalnego i Powszechnego.

Uwagi co do funkcjonowania parafii można zgłaszać osobiście do ks. Proboszcza Zbigniewem. Zapraszamy również do wizyty w biurze parafialnym.

Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem parafii, nabożeństw itp. prosimy kierować do biura parafialnego, bądź osobiście z księdzem proboszczem lub księdzem wikariuszem.

Sprawy techniczno-organizacyjne związane z funkcjonowaniem parafialnej strony internetowej prosimy zgłaszać do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy parafian na naszą stronę facebook-ową: https://www.facebook.com/mbzwycieska.poznan/

 

Na prośbę parafian umieszczamy parafialny numer konta bankowego.

Bóg zapłać za wszelkie darowizny na rzecz parafii.

Numer konta: 52906810130427564640127002.